Datça Palamutbükü Canözüm Apart

Mavi ve Yeşilin buluşma noktası: "Palamutbükü "

Tesisimiz

Canözüm Apart & Pansiyon & Konaklama & Tatil Evleri, mavi ve yeşilin buluşma noktası meşhur Datça’nın Palamutbükünde siz değerli misafirlerimizin güzel bir tatil geçirebilmesi için en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan bir aile işletmesidir.

Canözüm Apart & Pansiyon & Konaklama & Tatil Evleri doğa olarak portakal, limon, mandalina ağaçlarının bulunduğu bir narenciye bahçesinin içerisinde çocuklar için izole, güvenli ve huzurlu olmakla beraber eşsiz Palamutbükü sahiline de 250 metre uzaklıkta üç veya dört dakikalık yürüme mesafesi ile avantajlı bir konumda bulunmaktadır.

En üst katta bulunan 1+0 apartlarımızda deniz ve bahçe manzarası, alt katlarda bulunan 1+1 apartlarımızda bahçe manzaralıdır. Ferah ve sade tasarlanmış apartlarımız da sessiz ve sakin bir ortamda dinlenebilir, kişisel mutfağınızda veya ortak mangal alanında yemeğinizi hazırlayabileceğiniz gibi balkonlarınızda da sabah ve akşam yemeği saatlerini keyifli bir şekilde geçirmenize olanak sağlar.

Masmavi deniziyle, tertemiz havasıyla, doğal bir ortam içerisinde, Datça Palamutbükü'ndeki nezih apartımızda temiz ve kaliteli hizmet vermek için sizleri bekliyoruz.

Canözüm Apart Yönetimi

Hizmetlerimiz
Hizmetlerimiz

Datça Palamutbükü Canözüm Apart;

Eşsiz Palamutbükü Sahiline çok yakın,

Limon, mandalina, portakal ağaçlarının bulunduğu narenciye bahçesi içerisinde,

Eşyalı,klimalı,mutfaklı 6 Apart Daire,

Otopark ücretsiz

aile Aile için uygundur.

aile Ortak alanlarda (balkon dahil) alkollü içecek tüketilmesine izin verilmemektedir.

aile Tesisimize köpek kabul edilmemektedir.

Copyright © 2019. All rights reseved Site: By Crew Özer